Типично работа разряд описание екструдер шофьор четвърта

Позиция. Драйвер за освобождаване екструдер четвърта
Подразделение: _________________________

1. Общи положения:
    субординация:
  • екструдер шофьора четвъртия освобождаване директно подчинен.
  • Machinist категория екструдер четвъртия извършва инструкции.
    (Задаване на тези служители, вие сте изпълнени само ако те не са в противоречие с указанията на прекия ръководител).

заместване:
  • Шофьор екструдерен четвърта замества.
  • Шофьор екструдерен четвърта замества. Прием и освобождаване:
    Екструдер оператор се назначава и освобождава от началника на отдел в консултации с ръководителя на катедрата.
  • 2. изискванията за квалификация:
      Което трябва да знам:
    • екструзия технологии и правилата, уреждащи
    • Проектиране и експлоатация на обслужените оборудване
    • инструкции за употреба в контролно-измервателна апаратура и инструменти
    • Физико-химичните свойства на използваните суровини
    • изисквания за качеството на материалите и изделията.

    3. Задължения:
    • Провеждане на процеса на производство и калибриране процес в екструдери и екструдиране ротационни автоматизирани линии сложни сечение профили (куха, твърдо вещество, плоска, вълнообразна тип PES-4 PES-21, ТСО 23, ТСО-24, ТСО-25), декоративни елементи, polozok и филми и изделия от тях, листове, изкуствени влакна и косъм диаметър до 110 mm, и други изделия от PVC, полистирен, полиетилен и други смеси.
    • Получаване екструдер за работа: почистване, подбор и монтаж на главата и на матрицата, за определяне на разликата в главата, нагревателните зони и цилиндровата глава до предварително определена температура.
    • Корекция екструдер агрегати довели екструдер шофьор повече умения, за да зададете параметри: екструдер razduvochnogo, рязане и получаване на навиване на устройства, системи за охлаждане и апаратура.
    • Подготовка устройства и инструменти, използвани.
    • Получаване на смес екструзия и периодично това натоварване в екструдера.
    • Осигуряване на синхронна работа единици екструдер и линия за екструдиране, под ръководството на ротационен шофьор екструдер висше умение.
    • Регулиране на броя обороти на шнека, дебелината на материала, работата получаване навиване и режещи механизми.
    • Контрол на технологичния режим, установен от свидетелските показания на измервателни уреди.
    • Периодично проследяване на материали и продукти произведени проби и чертежи.
    • Премахване на готовите изделия и материали, получени макари за навиване.
    • С тегло, етикетиране на готови продукти и продукти, да ги прехвърлите на категоризация, сортиране, пакетиране.

    стр. 1 Описание на длъжността екструдер Machinist
    стр. 2 Описание на длъжността Водачът на екструдер 4. права
    • Екструдер оператор има право да даде подчинените му назначения персонал, задачи кръг от въпроси в рамките на своите отговорности.
    • Екструдер оператор има право да следи за спазването на производствените цели, навременното изпълнение на индивидуални поръчки подчинените му служители.
    • Екструдер оператор има право да поиска и да получи необходимите материали и документи, свързани с проблемите на своята дейност и дейността на подчинените служители.
    • Екструдер оператор има право да си взаимодействат с други услуги на предприятието за промишлени и други въпроси в кръга на нейните отговорности.
    • Екструдер оператор има право да се запознае с проекта на решение на ръководството, свързани с дейността на отдела.
    • Екструдер оператор има право да предлага на ръководителя на предложения за подобряване на работата, свързана с по тази Описание на длъжността задължения.
    • Екструдер оператор има право да представи за разглеждане на главата на предложение за насърчаване на изявени служители, налагане на санкции на нарушителите на производството и трудовата дисциплина.
    • Екструдер оператор има право да докладва на ръководителя на всякакви нарушения и недостатъци по отношение на извършената работа.
    5. отговорност
    • Екструдер оператор носи отговорност за неточно изпълнение или неизпълнение на задълженията си по настоящия длъжностна характеристика - в рамките на ограниченията, определени от трудовото законодателство на Република България.
    • Екструдер оператор е отговорен за нарушението на правилата и разпоредбите, регулиращи дейността на дружеството.
    • При преместване на друга работа или уволнение на екструдера Водачът е отговорен за правилното и навременно доставяне на отделни случаи, да се присъедини към тази позиция, а при липса на такава, тя се заменя от лице или директно на вашия пряк ръководител.
    • Екструдер оператор е отговорен за престъпления, извършени в хода на своята дейност - в рамките на ограниченията, определени от настоящата административна, наказателна и гражданска законодателство на Република България.
    • Екструдер оператор носи отговорност за щети - в рамките на съществуващото трудово и гражданско законодателство на Република България.
    • Екструдер оператор е отговорен за спазването на приложимите наредби, заповеди и инструкции за запазване търговски тайни и поверителна информация.
    • Екструдер оператор е отговорен за изпълнението на вътрешни правила, правилата за безопасност и пожарна безопасност.

    Тази длъжностна характеристика е разработен в съответствие с (име, номер и дата на документа)

    Ръководител на структурно
    разделение:

    _______________ ________________________ 00.00.00g.
    (подпис) фамилия, инициали