Колко половинки във футбола, и за колко време

Резултатът във футбола - две. Продължителност - 45 минути. В допълнение, добавя съдията, обикновено 2 - 3 - 4 минути всяка половина. Оказва се на 46 - 47 - 48 минути. Понякога добавят и 5 минути, но рядко.

Има още едно правило. Ако играта върви до ранга на "плейофи" и завършва с неутрален резултат, това е неприемливо. Арбитърът назначават по двама допълнителни периоди от по 15 минути всяка. В резултат на това футболния мач трае час и половина, с една малка, но повече от сто и двадесет.

По този начин, стандартен мач се състои от две половини и мач ", за да спечели" - четири.

система избра този отговор най-добре

Тя попита съпруга си, като в половината на футболен мач, той обича футбола, особено когато националния отбор и водещите клубове в Европа играят.

В повечето случаи, има две половини на 45 минути в мачовете на националния шампионат или в групови мачове от турнира на Европейския шампионат или Световното първенство.

Чашата мачове вратовръзка определи допълнителни два пъти в продължение на 15 минути. Ако все още беше равен, а след това победи санкция от 5 броя, ако главите отново разделени поравно, удар върху още един пребил, докато някой не вкара повече.

Същото се отнася и във финалите на Европейското първенство и Световната купа след отборите на групата.

Футболът е номер едно спорт в света, той се играе на всеки континент. Световното първенство, но също така разкриха, победители от всяка континент.

Така че според правилата на продължителността на футболен мач на две половини, всяка от които ще траят четиридесет и пет минути. По този начин общата дължина на деветдесет минути, но не само арбитри обикновено добавят допълнително време всяка половина. Обикновено това е общото време на пет минути. Т.е. мач продължи още около деветдесет и пет минути. Ако плейоф се играе, има може допълнително време, също се състои от две половини, но най-петнадесет минути и отново плюс добавеното време. След това има съвпадение може да продължи около сто и двадесет и пет минути или повече.

Добър ден.

В днешния футболен мач продължава два пъти (това е по-голямата част от времето).

Всяка от тези две половини се четиридесет и пет минути. В края на всяко шестмесечие от съдията добавя (ако има забавяне на играта, замествания, наранявания или каквото - това) време до мозъка на костите. Обикновено в края на първото полувреме рядко добавя над с 1 - 2 минути.

Но в края на второто полувреме, съдията добавя 3 до 5 минути (тъй като тя се провежда във втория заместниците половина).

Ако това е футболен мач, в който е необходимо да се определи победителя (пиесата - плейофите на Шампионската лига, Лига Европа, или на Световната / Европейското първенство), ние имаме допълнително време. Допълнителна време също се състои от две половини, но те продължават по 15 минути.

Футбол мач се състои от две половини.

Всяка половина се състои от 45 минути.

Общо футболен мач с общо 90 минути.

На почивката между първия и втората половина е равна на 15 минути.

Все още трябва да се отбележи, че в края на първото полувреме, съдията може да добави около 1-3 минути, а в края на втората - от 1 до 6 минути време за нараняване, а понякога дори повече. Травма време обхваща времето, през което са били изразходвани за замяна, връщане на топката след отбелязване на точка, извършват нарушения, тъй като по време на тези моменти съдията спира играта.

В футболен мач, две половини на четиридесет и пет минути всяка. Времеви интервал между прекъсване, което продължава петнадесет минути. Плюс още може да се добави след първия път, и особено след втората половина. Който се получава в резултат на заместване, играта спира, наранявания и така нататък. Това се случва, че предпише допълнително половин час след две половини. В случай, че е наложително да се определи победителя и не сте доволни от равенство. И ако те не разкрие победител половин час, а след това те се причисляват към серия от санкции.

Продължителността на всеки от двете половини на футболен мач е 45 минути. По това време на рефера води до увеличаване на времето, необходимо, за да спрете играта prizamenah, обадете се на лекари в областта, за да помогне на засегнатите играчи.

Когато играете в турнир по време на полета, в случай на равенство играе две половини на 15 минути с промяна порта. Byvaeti допълнително време преди първия гол е бил отбелязан.